parallax layer

Personel

Lek. stom. Anna Strzymińska

Studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku ukończyłam w 2002 r. Od 2005 r. prowadzę własną praktykę stomatologiczną ,,Dr Ania”. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz protetyką. Jestem otwarta i życzliwa dla pacjentów. Optymistka. Prywatnie lubię czytać, trochę biegam.

Jako właścicielka staram się rozwijać Praktykę poszerzając wiedzę swoją i swoich pracowników poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach oraz inwestując w nowoczesny sprzęt oraz materiały

Lek. stom. Katarzyna Spiczko

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Studia ukończyła w 2008 roku. W gabinecie Dr Ania pracuje od 2011r. Zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji oraz protetyki. Bierze udział w licznych szkoleniach i warsztatach poświęconych współczesnej endodoncji, stomatologii dziecięcej i protetyce. Swój zawód traktuje jako pasję.

Lek. stom. Karolina Kwaśniewska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Białymstoku w 2011 r. W gabinecie „Dr Ania” pracuje od 2012 r. Zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją, profilaktyką i leczeniem dzieci oraz protetyką. Szczególną sympatią i troską obdarza swoich najmłodszych pacjentów. Stale poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności na licznych szkoleniach, kursach i konferencjach stomatologicznych. Jej pasją są podróże, książki i górskie wędrówki.

Lek. stom. Katarzyna Bargłowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 2009 roku. Pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo- Twarzowej i Plastycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz nauczyciel akademicki Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Intensywnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, wad morfologicznych twarzoczaszki, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Jako lekarz zwraca szczególną uwagę na harmonię rysów twarzy, estetykę uśmiechu. Dużym zaangażowaniem i życzliwością otacza każdego pacjenta, zapewniając indywidualne, wielospecjalistyczne podejście. Prywatnie miłośniczka przyrody oraz muzyki.

.

Asystentka stomatologiczna Agnieszka Kalinowska

W zawodzie asystentki stomatologicznej pracuje od 2007 roku. Skończyłam Policealną Szkołę Ochrony Zdrowia w Białymstoku. Wciąż pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, aby jak najlepiej zadbać o komfort pacjenta i higienę w gabinecie. Swoją pracę wykonuje sumiennie i z wielką dokładnością. Lubie gotować i czytać książki

Asystentka stomatologiczna Agnieszka Januszkiewicz

Ukończyła Szkołę Policealną nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku na kierunku Asystentka Stomatologiczna. Od 2014 roku pracuje w zespole gabinetu „Dr Ania”. Jest odpowiedzialna za dezynfekcję i sterylizację narzędzi oraz czystość w gabinecie. Prywatnie wielbicielka podróży małych i dużych.

Higienistka Stomatologiczna Anna Jarząbska

Ukończyłam studia o kierunku Zdrowie Publiczne ze specjalizacją higiena stomatologiczna. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywałam podczas licznych szkoleń ,ale przede wszystkich dzięki ponad 10letniemu doświadczeniu w pracy z pacjentem. Specjalizuje się w zabiegach profesjonalnej higienizacji jamy ustnej oraz wybielaniu zębów. Czynnie asystuję przy zabiegach z zakresu chirurgii ,implantologii, ortodoncji czy protetyki . Z wielkim zaangażowaniem podchodzę do swojej pracy traktując ją przede wszystkim jako swoją pasję.

Higienistka Stomatologiczna Bożena Korycka

Ukończyłam Policealną Szkołę Zdrowia nr.1 w Białymstoku na kierunku higienistka stomatologiczna. Jestem finalistką olimpiady higienistek. Mam szeroki zakres obowiązków, pomagam lekarzowi i pacjentowi. Wiedzę swoją poszerzam biorąc udział w szkoleniach. Lubię książki fantastyczne, gry strategiczne, a wiosną ciągłe przemeblowanie ogródka.

Higienistka Stomatologiczna Klaudia Kłoskowska

Ukończyłam w 2015r. Szkołę Policealną nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku na kierunku Higienistka stomatologiczna. Do zespołu NZOZ ,,Dr Ania” dołączyłam w 2017r. Dbam o czysty i zdrowy uśmiech pacjentów przez zabiegi higienizacji, oraz asystę przy zabiegach ortodontycznych. Prywatnie mama małej Amelki.